Prosinec 2021

Začátkem prosince k nám do školky zavítal Mikuláš se svým doprovodem čertem a andělem. Děti měly připravené básničky a písničky, které Mikulášovi přednesly, a tak si od něho zasloužily malou nadílku.

V prosinci se uskutečnilo již tradiční přespávání ve školce, kterého se zúčastnily všechny děti a celý den i noc zvládly bez jediné slzičky. Dopoledne jsme byli v sauně se saunovým, aromatickým rituálem. Na odpoledne bylo připraveno spoustu kreativního, vánočního tvoření a když se setmělo vydali jsme se s lampiony uspat broučky. Večer nesměla chybět diskotéka a promítání pohádek. Celý den si tak všichni velmi užili.

I v posledním měsíci roku pokračovaly tréninky tenisu, které děti velmi baví a my jenom pozorujeme, jak se zlepšují a získávají nové dovednosti.

Dne 15.12. 2021 proběhla v Orlovně beseda s panem PhDr. Janem Svobodou. Velmi si ceníme spolupráce s takovou osobností. Sešli jsme se v menším společenství, ale o to více vznikl prostor k osobním dotazům a konzultacím. Pokud epidemiologická situace dovolí, tak v měsíci únoru proběhne v kulturním domě přednáška pana Mgr. Jiřího Haldy.

Dne 22.12. jsme oslavili ve školce Štědrý den. Nejprve děti nazdobily vánoční stromeček pro zvířátka u kapličky sv. Huberta. Mezitím do školky zavítal Ježíšek a nechal pro děti pod stromečkem nové hračky a pomůcky. Nadšení dětí bylo veliké a jejich rozzářená očka skrývala opravdovou radost. Tímto velmi děkujeme za všechny sponzorské dary.

Během prosince děti při svých procházkách navštívily některé naše starší spoluobčany a rozdávaly vánoční přáníčka spolu s básničkou či písničkou. Věříme, že jsme tak alespoň některým z vás zpříjemnili předvánoční dny.

Vám, kteří jste nás jakýmkoliv způsobem podporovali, touto cestou děkujeme, velmi si toho vážíme. Všem přejeme krásný nový rok.

Free Joomla! template by Age Themes

Tyto stránky používají soubory cookie a skript ve Vašem prohlížeči k analýze návštěvnosti. Používáním stránek s tímto vyjadřujete souhlas.