Listopad 2021

Na konci měsíce října se školková zahrada rozsvítila dýňovými světýlky. Na programu totiž bylo dýňování pro tatínky. Tatínci se svými dětmi vydlabávali dýně a plnili drobné aktivity. Pro všechny pak bylo odměnou opečení špekáčků na zahradě. Všem zúčastněným děkujeme za příjemně strávené odpoledne.

Měsíc listopad jsme zahájili návštěvou knihovny ve Frenštátě pod Radhoštěm. Paní knihovnice pro nás měla připravené téma podzim. Po vzdělávací části mají děti možnost knihovnu projít, prohlídnout si knížky, které je zaujmou a půjčit si také knížku domů. Shodou okolností se jednalo o den, kdy ve Frenštátě byly Martinské trhy, tak jsme tento den spojili s jejich prohlídkou a teplým punčem.

V tomto měsíci začaly starší děti navštěvovat hodiny tenisu. Pod rukama zkušeného trenéra jde vidět, jak se děti zlepšují každou hodinu, ale hlavně získávají celkovou obratnost, návyk a pozitivní vztah ke sportu.

Pro předškoláky stejně jako v loňském roce probíhá kurz edukativně- stimulačních skupinek, kdy se po dobu 10 lekcí setkáváme s dětmi a rodiči předškoláků a připravujeme děti i rodiče na povinnou školní docházku. Na konci měsíce jsme také uspořádali workshop pro rodiče, kdy si mohli účastníci vyrobit adventní věnce, a drobné dekorace k vyzdobení svého domu.

Venku začalo řádit chladné počasí a tak je potřeba pracovat také na imunitě. Proto jsme v listopadu zahájili páteční návštěvy sauny. Ve třídě už okna zdobí vánoční výzdoba a my se těšíme na nejkrásnější dobu roku.

Free Joomla! template by Age Themes

Tyto stránky používají soubory cookie a skript ve Vašem prohlížeči k analýze návštěvnosti. Používáním stránek s tímto vyjadřujete souhlas.