Březen 2022

Měsíc březen u nás byl ve znamení bruslení a bruslařských pokroků. Celkem jsme měli možnost zúčastnit se 9 bruslařských lekcí na zimním stadionu v Kopřivnici. Děti během kurzu udělaly neskutečné pokroky a je až neuvěřitelné, že opravdu již všechny děti umí bruslit „bez pomocníčka“. Touto cestou bychom také chtěli velmi poděkovat panu Petru Blažkovi, který děti každý týden na stadion vozil. Moc si toho vážíme.

V měsíci březnu jsme se také po dvou letech zúčastnili divadelního představení „Pohádka do dlaně“ v Beskydském divadle. Všichni si to velmi užili a odnesli jsme si krásný kulturní zážitek.

Od října do konce března jsme se pravidelně jednou za čtrnáct dní scházeli s předškoláky a jejich rodiči a společně za pomocí programu „edukativně-stimulační skupinky“ připravovali děti na vstup do základní školy. Děti během půlroku musely také plnit povinnosti v podobě domácích úkolů. Během této doby udělaly děti velké pokroky a my tak máme radost, že můžeme všechny předškoláky poslat do školy a vědět, že vstup do první třídy úspěšně zvládnou.

Na konci měsíce jsme pořádali přenášku paní Dr. Lidmily Pekařové. Bohužel jsme museli tuto přednášku přesunout do světa online, ale i tak se jednalo opět o nevšední zážitek plný praktických rad a pomoci. Kdo jste nestihli, nezoufejte. S paní doktorkou ještě máme domluvený termín 10.11. 2022, kdy bychom měli paní doktorku přivítat osobně v kulturním domě.

A ještě jedna pozvánka na přednášku. Dne 25.4.2022 (pondělí) proběhne v kulturním domě přednáška pana Mgr. Jiřího Haldy, všechny informace a možnost přihlášení budou zhruba v polovině dubna zveřejněny na našem webu.

Free Joomla! template by Age Themes

Tyto stránky používají soubory cookie a skript ve Vašem prohlížeči k analýze návštěvnosti. Používáním stránek s tímto vyjadřujete souhlas.